Witamy w miejscu, które tworzą ludzie. Dobrzy ludzie.

Mam zaszczyt powitać Państwa w miejscu wyjątkowym - naszej Poradni Dobre Serce. Dobre Serce to miejsce, które istniało w naszych planach od dawna. To miejsce, które pozwala nam wykorzystać zgromadzone doświadczenie do indywidualnego podejścia i niesienia  pomocy osobom mającym utrudniony dostęp do profesjonalnego leczenia kardiologicznego w państwowych ośrodkach zdrowia.
Nasza Poradnia funkcjonuje od wielu lat w Tychach. Od niedawna mam przyjemność i możliwość zaprosić Państwa do naszej nowo otwartej Poradni w Żywcu. Dlaczego akurat te dwa miasta?
W Tychach pracuję jako Ordynator X Oddziału Kardiologii Inwazyjnej, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji Polsko-Amerykańskich Klinik Serca co pozwala mi na co dzień przyglądać się potrzebom jego mieszkańców.
Żywiec z kolei jest miejscem, z którym jestem bardzo związany i uważam, że jego mieszkańcy zasługują na opiekę medyczną na najwyższym poziomie.

W skład naszego zespołu wchodzą wysokiej klasy specjaliści pracujący na co dzień w renomowanych ośrodkach kardiologicznych. Wierzymy, że zechcą nam Państwo powierzyć swoje zdrowie, gdyż naszą poradnię tworzą ludzie - dobrzy ludzie.
Do zobaczenia w naszej Poradni,

dr Maciej Pruski